BOSS_LOGO

Największy festiwal młodej przedsiębiorczości w Polsce

Gdańsk/Sopot 7-9.04.2016

Young Business Festival 2014

Gdańsk/Sopot 7-9.04.2016

O festiwalu

Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces

  

Festiwal BOSS to jedno z największych wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju w Polsce. Organizatorem cyklu prelekcji i szkoleń w ramach festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto przy współpracy z miastem Gdańsk.

 

   Główny cel festiwalu to zetknięcie praktyki z teorią oraz pokazanie alternatywnych ścieżek rozwoju w poszczególnych etapach kariery. Ułatwić to zadanie mają praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z trzech dni oferuje ogromną dawkę wiedzy, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem zdobytym podczas własnej kariery zawodowej. Uczestnicy poznają niuanse dotyczące zakładania własnego biznesu oraz wyzwań z tym związanych. Nie zabraknie zagadnień z zakresu zarządzania projektami, marketingu oraz tematów miękkich takich jak motywacja.

 

 

 

Organizator- Studenckie Forum Business Centre Club

 

  • 8 projektów
  • 400 kreatywnych osób w całej Polsce
  • 30 000 zainspirowanych studentów rocznie

Jesteśmy organizacją studencką, której misją jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi w Polsce. Działamy przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju, Business Centre Club. Stworzyliśmy takie projekty jak Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, czy fundację Polska Przedsiębiorcza. Festiwal Young Busines Festival organizuje Region Trójmiasto SF BCC.

Dowiedz się więcej na sfbcc.org.pl/trojmiasto/

 

 

partnerzy i sponsorzy